Edonën e fotografojnë kur ajo nuk e ka fare mendjen, por veshja e saj me plot stil mori tërë vëmendjen

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet e veshur me shumë stil dhe po duket tejet bukur.