Edita Rudi ka bërë grim shumë të rëndë, është bërë nuse tamam për qejfin e vjehrrës

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Elita është e martuar me reperin e njohur kosovar, Gjikon.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se ka bërë një grim të rëndë dhe po duket tejet bukur.