E dashura e Bleros s’ka dashur që ai të largohet nga Big Brother, e thotë hapur këtë, kjo është arsyeja

Blero është një personazh shumë i njohur dhe i dashur për publikun.

Ai ishte pjesë e Big Brother VIP Kosova, përvojë të cilën e la pas.

Blero vazhdimisht edhe në BBVK e ka përmendur vajzën e saj, e cila poashtu është shumë aktive në rrjetet sociale.

E përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar një kujtim nga koha kur Blero ishte në Big Brother.