E dashura e Bleros del e veshur me miniq, po duket aq seksi sa do ta ‘tranoi’ këngëtarin

Blero është një personazh shumë i njohur dhe i dashur për publikun.

Ai ishte pjesë e Big Brother VIP Kosova, përvojë të cilën e la pas.

Blero vazhdimisht edhe në BBVK e ka përmendur vajzën e saj, e cila poashtu është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo sot është shfaqur e veshur me një fustan të shkurtër dhe po duket shumë seksi.