Nuk do t’iu besoni syve si dukej Alba si bionde në moshën 17-vjeçare, s’do ta njihni

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Alba ka qenë në qendër të vëmendjes për mediat rozë kohët e fundit, për përplasjet virtuale që ka pasur me një tjetër ish- banore, Kaderin.

Së fundmi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, Alba ka publikuar një foto me flokët bjonde dhe pse ne e njohim si një brune mjaft atraktive, mund të themi që edhe floktë bjonde i rrinë shumë bukur.

Brunja simpatike është një nga personazhet më të spikatura të “reality show”-t, në Kosovë por jo vetëm.

Në këtë fotografi, ajo ka treguar ishte vetëm 17-vjeçare.