Einxhel Shkira po bëhet nënë për herë të dytë, publikon foto me barkun e fryrë

Einxhel Shkira është një personazh shumë i dashur dhe i njohur për publikun.

Ajo është në lidhje me Dj Dagz dhe tashmë kanë edhe një fëmijë bashkë.

Eixhel është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi me barkun e fryrë dhe nuk dihet nëse është foto nga shtatzënia e parë apo po bëhet sërish nënë.