Dikur shumë e plotë, por Big Mama humbi kaq kilogramë sa të marr guximin dhe të dal e zhveshur

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë që nuk e kemi parë me një ndonjë projekt të ri muzikorë, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes.

Humba e peshës dhe ndryshimi drastik që ka bërë në fizikun e saj, e ka bërë atë shumë të përfolur, madje ajo ka pranuar se ndihet shumë mirë.

Këngëtarja po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo pas humbjes se madhe të peshës, ka nisur t’i ekspozojë kaq shumë linjat trupore.

E veshur me bikini dhe duke u rrezitur buzë detit, Big Mama po duket si modele.

Kaq joshëse po duket ajo në këto imazhe.