Majku përfundon në spital, dalin pamje dhe kjo është gjendja e tij tani

Majku është një ndër reperët më të njohur dhe më të dashur në vendin tonë.

Ai është baba i një djali, por i ndarë nga nëna e tij, shkruan Telalli.info.

Majku është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit, ai ka treguar se ka shkuar tek mjeku i dhëmbëve që ta bëjë buzëqeshjen e tij akoma më të bukur./Telalli.info/