Armonda tani është dobësuar e është bërë si ‘peshk’, kaq bukur dhe ‘fit’ po duket e sapo dalë nga frizerka

Armonda është një vajzë e cila ishte mbipeshë dhe për këtë gjë u paragjykua shumë.

Por, ajo vendosi që të bëjë një dietë të rreptë për të rënë në peshë, përcjell Telalli.info.

Duket se ia ka dalë shumë mirë dhe tani ajo shfaqet me shumë kilogramë me pak.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se sapo ka dalë nga salloni i ondulimit dhe po duket tejet bukur./Telalli.info/