Befason gruaja e Lutfi Hazirit, ia bën si Fero, e ndryshon emrin

Myrvete Haziri, këngëtare e muzikës popullore, kamkohë që nuk ka sjell diçka të re.

Bashkëshortja e ish kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri, për vite me radhë ka qenë prezente me këngë e videoklipe, por jo më.

Ajo, po duket shumë bukur në fotot e reja në rrjete sociale, ku shfaqet mjaftë elegante në stil dhe paraqitje, shkruan “Kosovarja”.

Myrvete Bajrami-Haziri, e ka ndryshuar emrin në Instagram, nga Myrvete e ka bërë Miki.

Më shkurt, më mirë!