Azemi do të çmendet nga dashuria për të, kaq bukur po duket Alba e sapo dalë nga frizerka

Alba është ish-banore e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ajo doli nga shtëpia me votat e publikut.

Tashmë bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me pastime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet se sapo ka dalë nga frizerja dhe po duket tejet bukur.