Pas daljes nga Big Brother, Alby The Goat vendos t’i rikthehet jetës së vjetër

Alby The Goat ka qenë njëra nga personazhet më interesante të këtij edicioni të Big Brother VIP Kosova.

Ajo gjatë qëndrimit në shtëpinë me të famshme në Kosovë, kishte deklaruar se kishte vite qe kishte hequr dorë nga filmat për të rritur.

Madje shpeshherë kishte deklaruar se pas lindjes së vajzës, ajo është bërë një nënë e mirë dhe dëshiron të jetë model për vajzën e saj.

E se fundmi Alby ka publikuar disa fotografi ku shfaqet nga salloni i ondulimit.

E grimosur rëndë dhe e rregulluar me stil, Alby po shkëlqen në pamje.

E veshja e saj provokuese ka zbuluar goxha shumë gjoksin e saj gjigant.

Duket se pas përfundimit të Big Brotherit, Alby ka vendosur t’i rikthehet jetës së saj të vjetër, pra jetës familjare.