Nora Istrefi si zonjë e vërtetë në të zeza

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit, ajo po duket më e bukur dhe më seksi se asnjëherë më parë.