Ariana bëhet gati për të dal, po duket tamam si një zonjë e rëndë
Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj, shkruan Telalli.info.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante e me plot sharm.

E veshur krejt zi, Ariana zbulon se ka humbur goxha peshë./Telalli.info/