Arbenita provokon rëndë me pozën e fundit, a do të mund t’i rezistojë Fero kësaj bukurie

Arbenita dhe Fero kanë qenë dyshja më e përfolur ditëve dhe javëve të fundit në vendin tonë.

Fero u akuzua për dhunë ndaj Arbenitës, me ç’rast edhe iu caktua masa e paraburgimit prej 30 ditësh, por më pas u lirua, shkruan Telalli.info.

Edhe pas kësaj, Arbenita po vazhdon të qëndrojë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Me postimin e fundit, duket se Arbenita ka vendosur të provokojë si asnjëherë më parë, ku vë në pah trupin e saj në top formë./Telalli.info/