Kejsi merr pozën me të cilën i ngriti temperaturat në 100 gradë, aty nuk harron ta përmend edhe Stresin

Keisi është mjaftë aktive në rrjete sociale, ajo publikon foto të ndryshme.

Keisi para pak minutave  publikoj një foto nga dushi, tejet provocative dhe tërheqëse.

“Largimi i stresit”, ishin fjalët që  ka shkruar bukushorja posht fotos.

Ndjekësit menjëherë këtë fjalë e aluduan në komente se ishte një fjalë thumbuese për ish të dashurin e saj, reperin e njohur Stresin.