Ganimete Musliu dhe Duda Balje bashkë në dasmë

Dy deputetet e Kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu dhe Duda Balje kanë qenë bashkë në një dasmë.

Këtë e ka bërë të ditur Balje përmes një postimi në llogarinë e saj në rrjetin social, Facebook.

“E kemi kall me Ganën”, ka shkruar deputetja në postimin e saj.