Arbana Osmani na prezanton me nenën e saj

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është tejet aktiv në mediat sociale.

Pak orë me parë ajo ka publikuar një video në ‘Instagram’ ku shihet me nenën e saj teksa përgatisin sheqerparet për krishtlindje.

Nena e saj është nga Dibra, dhe Arbana tregona se gjithmonë sheqerparen e përgatit e ëma e saj dhe recetën e ka marrë nga ajo.