Nusja e Ermalit del për të pirë kafe, veshja e saj me plot stil ka marrë tërë vëmendjen

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të shoë bizit.

Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet e veshur me shumë stil dhe po duket tejet bukur.