Elita Rudi e vesh vajzën e saj si nuse, kaq e bukur dhe simpatike po duket vogëlushja

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo është bërë akoma me e njohur pas lidhjes së tij me reperin e njohur, Gjikon.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo në postimin e fundit e ka publikuar vajzën e saj, të cilën e ka veshur me fustan të bardhë dhe po duket tejet simpatike./