Arbana harron se është e martuar e ka fëmijë, provokon rëndë e veshur me ‘miniq’

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të njohur në shqiptari.

Ajo është martuar, por nuk ka bërë publike shumë pamje nga dasma.

Arbana është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me minifund dhe po duket shumë atraktive.