Adelina Tahiri dhe jeta e saj ‘përrallore’, sapo na prezantoi shtëpinë e saj si të filmave

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri vazhdon të mbetët shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

E në fotografinë e fundit ajo është shfaqur bashkë me motrën e saj.

Sot ajo ka ndarë një pjesë nga ambientet e shtëpisë e cila duket tejet luksoze.