Anita rregullohet te frizerka edhe kur nuk ka ‘Prime’, sot po duket më bukur se kurrë më parë

Anita Haradinaj është një prezantuese shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo edhe këtë vit do të jetë opinioniste e Big Brother VIP Kosova.

Bukuroshja është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se është rregulluar dhe po duket tejet bukur.