Lulja harron se është dimër e temperaturat janë në minus, bën foto provokative dhe zbulon këmbët

Lule Hajdari tashmë është një personazh shumë i njohur për publikun.

Ajo ka pak javë që ka treguar se i ka dhënë fund martesës së saj me Lirimin.

Lulja vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit, ajo ka treguar se nuk do t’ia di për temperaturat e ulëta, duke zbuluar kështu këmbët.