Alba e Vesa “e ngushëllojnë” Edonën, i thonë se “nuk ka shanse të eliminohet këtë javë”

Banoret e Big Brother VIP Kosova, Vesa dhe Alba e kanë “ngushëlluar” Edonën, pasi kjo e fundit është një ndër të nominuarit e javës.

Ato i kanë dhënë kurajo për të vazhduar tutje, derisa kanë theksuar se “nuk ka shanse” që Edonat të eliminohet.

Dyshja e kanë ftuar Edonën që ta shijojë darkën e banorëve të nominuar, dhe të mos shqetësohet për asgjë tjetër.