Adelina Hasani ia pa hajrin largimit nga ATV, është dobësuar e është super-loçkë

Moderatorja e njohur kosovare, Adelina Hasani, vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Bukuroshja bionde është njëra ngga prezantueset më të dashura për publikun dhe pothuajse çdo ditë e shohim në ekran.

Ani pse është shumë e talentuar në profesionin që e ushtron, Adelina shpesh herë është përfolur edhe për pamjen e saj, saktësisht për kilogramët e tepët.

Por, duket se ajo është shumë e kënaqur me vetën e saj dhe nuk ka asnjë kompleks.

Së fundmi ajo në një fustan elegant i ka ekspozuar këmbët e plota të saj.