Kaq muaj pasi u bë nënë, në këtë gjendje ka përfunduar Fifi

Fifi është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të njohura për publikun shqiptar.

Ajo këtë vit ka pasur risi në jetën personale, duke krijuar lidhje dashurie, e më pas edhe është bërë nënë, shkruan Telalli.info.

Edhe pas lindjes, ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo duket paksa e lodhur, mbase për shkak të angazhimeve të shumta që ajo ka së fundmi. /Telalli.info/