Xhuli si rrallëherë vishet si një zonjë e vërtetë, me këtë veshje po duket si gratë e viteve të 90’ta

Xhuli Nura, po shijon në masë të madhe famën pas daljes nga Big Brother VIP Kosova.

Finalistja e këtij reality shoë ka marrë vëmendje mjaft të madhe muajve të fundit.

E vetëdijshme për këtë, Xhuli vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet e veshur me një stil më të vjetër dhe po duket si një zonjë e vërtetë.