E dashura e Bleros më në fund e thyen akullin, e zbulon vet identitetin e saj dhe ja kush qenka ajo

Blero është një personazh shumë i njohur dhe i dashur për publikun.

Ai ishte pjesë e Big Brother VIP Kosova, përvojë të cilën e la pas.

Blero vazhdimisht në Big Brother e ka përmendur të dashurën e tij, për të cilën ka treguar shumë dashuri.

E kohëve të fundit disa media kanë pretenduar se kanë zbuluar fytyrën e saj, lajme të cilat kjo e fundit i ka demantuar.