E veshur në të kuqe nga koka tek këmbët, Ryva Kajtazi po duket më e bukur dhe elegante se asnjëherë tjetër

Ryva Kajtazi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo e ka provuar veten edhe në aktrim dhe duket se është shumë e zonja.

Ryva është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur e tëra me të kuqe dhe po duket tejet e bukur dhe atraktive.