U martuan me nxitim kur askush s’e priste, Alisa dhe Urimi po bëhen prindër për herë të parë

Alisa dhe Urimi janë ndër çiftet më të përfolura në media rozë.

Pozitiviteti i tyre ka rrëmbyer zemrën e mijëra ndjekësve.

Pak ditë më parë kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, e në një intervistë po në të njëjtën ditë, dyshja kanë lënë pezull përgjigjen e pyetjes se a ka ndonjë bebi në plan.

“ Ska sen prej neve, nuk i dihet”, është shprehur Alisa.