Paska qenë “gacë e mbuluar”, dalin pamjet e rejës së Mihrije Brahës komplet e zhveshur

Mihrije Braha vazhdon të paraqitet shpesh dhe me plot dashuri me renë e saj, Tringën.

Vjehërr dhe re janë shfaqur nga bregdeti me kostume plazhi.

Gruaja e Naim Abazit ka 56 vite jetë, por vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale me foto joshëse.