Ndodh e papritura: Pas dy vitesh bashkohen Blero dhe Afrona, shfaqen plot emocione

Blero Muharremi dhe Afrona Dika, dikur ishin tepër të dashuruar me njëri-tjetrin, ku këtë dashuri e kurorëzuan në martesë.

Por, në fakt nuk zgjati shumë. Dashuria e tyre përfundoi në ndarje përpara dy vitesh.

Sakaq ditën e sotme ish-çifti ka ardhur me një surprizë për njerëzit.

Në fakt të gjithë kanë mbetur më shumë të habitur se sa të surprizuar kur panë se cilin Afrona ka të ftuar në podcastin e saj.

Është pikërisht ish-partneri i saj Blero që pas dy vitesh do të qëndrojë përballë saj dhe do të diskutojnë me njëri-tjetrin.