“U bona me çikë se çikë s’kom”, Gili me fjalë të mëdha dhe emocionuese për nusen e djalit të saj

Këngëtarja, Gili ishte e ftuar sonte në emisionin “Canapè” në T7 së bashku me nusen e djalit të saj, Herolinën.

Në këtë intervistë ato treguan për raportet mes vjehrrës dhe nuses.

Teksa Gili u shpreh se në familjen e saj nuk ka vajzë dhe se tash me ardhjen e Herolinës në familjën e saj, ajo tashmë e ka një të tillë.