Luizi dhe Kiara u bën prindër të një vajze, publikohet fotografia e parë e vogëlushes së tyre

Pritja e ëmbël e Kiara Titos dhe Luiz Ejllit ka përfunduar.

Vajza sot ka ardhur në jetë dhe quhet Luna Mari Ejlli.

Vetë Kiara e ka ndarë lajmin në profilin e saj në Instagram e saj.