Zegrova: Zoti na bekoftë dhe na ruajt, jemi akoma këtu

Kosova u lëshua për të barazuar dhe deri në fund nuk u dorëzua.

Këtë arriti në minutën e katërt shtesë. Vedat Muriqi shënon për 2-2, një gol të bukur nga brenda zonës. Super asistim i Meriton Korenicës.

Zvicra mbetet lider me 13 pikë, Rumania dhe Izraeli janë në vendet dy dhe tre.

Edon Zhegrova reagon në rrjetin e tij social pas barazimit me Zvicrën.

”God bless us and protect us🇽🇰
We still there💪”