Rumani – Kosovë, dalin formacionet zyrtare dhe ky është ndryshimi

Kosova sonte do të ndeshet me Rumaninë në “National Arena” nga ora 20:45.

Tashmë të dy kombëtaret kanë bërë zyrtare formacionet, ku ndryshimi te Kosova është Zhegrova i cili do ta nisë ndeshjen nga fillimi.

Më poshtë gjeni formacionet zyrtare të të dyja ekipeve:

Kosova: Muriq, Paqarada, Aliti, Rrahmani, Vovjoda, Berisha, Loshaj, Berisha, Paqarada, Zhegrova, Rashica dhe Muriqi.

Rumania: Moldovan, Ratiu, Dargusin, Scerciu, Cicaldau, Puscas, Stanciu, Bancu, Hagi, Burca dhe Coman.