Vjollca Haxhiu ka ndryshuar komplet, por me stilin e ri të flokëve s’keni për ta njohur

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore.

Jemi mësuar që gjithmonë ta shohim të grimosur dhe me stil të veçantë.

E në fotografinë e fundit, e shoqëruar nga Shyhrete Behluli, ajo po duket më ndryshe se herave të tjera në stil.