Vesa reagon për herë të parë pas daljes nga “Big Brother Vip Kosova”

Reagon Vesa për herë të parë pas daljes nga “Big Brother Vip Kosova”.

Vesa Vllasaliu është banorja që dje e përfundoj eksperiencën e saj në Big Brother Vip Kosova.

Bukuroshja vendosi të reagoj menjëherë sot pas daljes së saj.

“Une prap buzeqeshi… Edhe pse “populli” vendosi qe mos te jem me pjese e BBK…. Edhe pse populli kesaj here paska zgjedhur te mbeshtes e te votoj imoralitetin!
Ndoshta skam dhan shume genjeshtra sikur disa brenda shtepise e nuk dita te lozi por mendova te isha shembull. Gjithsesi po u deshka ndryshe por se paskam dite .
Ata qe me votuan dhe me perkrahen falemnderit shume ju kam ne zemer.”