Anita shkëlqeu në ‘Prime’, por a e keni ditur se ky personazh i njohur e ka lyer atë

Anita Haradinaj është një prezantuese shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo edhe këtë vit do të jetë opinioniste e Big Brother VIP Kosova.

Bukuroshja është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo mbrëmë në ‘Prime’ ka shkëlqyer me pamjen, derisa ka bërë të ditur se ishte Njomza, vajza e Shyhrete Behlulit, ajo që e ka rregulluar.