Vesa reagon ashpër pasi Shqipja i quan atë dhe Blerandon “fëmijë”

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Vesa ka reaguar ashpër ndaj bisedave të Adrit me Shqipen.

Kjo e fundit e ka cilësuar Vesën “fëmijë”, dhe të njëjtën e ka ritheksuar edhe në studio.

“S’janë të gjithë fëmijë, ti edhe Blerando jeni”, ka thënë Shqipja pos tjerash.