Vesa ben twerk para banoreve, Linda ia rrah te pasmet (VIDEO)

Banorët e Big Brother VIP Kosova 2 kanë organizuar një “pizhama party” në dhomën e gjumit ku shijuan një festë me muzikë të shoqëruar me vallëzime.

Ishin banoret femra ato që morën vëmendje përgjatë kësaj mbrëmje, të cilat të veshur me pizhama nuk i kanë kursyer vallëzimet provokuese.

Alba, Santiana, Vesa dhe Kaderi ishin në fokus të cilat bënin vallëzime sensuale dhe dukeshin joshëse gjatë gjithë festës.