Vajza e Lirimit feston ditëlindjen pa babain, iu ndodh gjëja shumë e keqe në festë

Lirimi dhe Lulja janë çifti që janë përfolur shumë ditëve të fundit.

Në rrjetet sociale ata deklaruan se i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Ndërkaq, sot vajza e vogël ka festuar ditëlindjen larg babait të saj.

Lulja përmes një postimi ka treguar se i është anuluar një porosi e rëndësishme për festë.