U nda nga ai me arsyetimin se është i sëmurë mendor, por a e dini kush ishte burri i Violetë Kukajt?

Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukaj është ndër këngëtaret më me zë në vend.

Ajo tashmë është shumë aktive edhe me projekte të reja muzikore, shkruan Telalli.info.

Violeta ka qenë e martuar, por tashmë është ndarë nga burri, e arsyeja raportohet të jetë sëmundja e tij mendore.

Mirëpo, as më herët Violeta asnjëherë nuk është shfaqur krahë burrit të saj dhe askush se di se kush është ai./Telalli.info/