E veshur me fustanin plot ‘xixa’, Teuta tregon se sa shumë është shëndoshur

Teuta Selimi, është një këngëtare shumë e njohur, por edhe e dashur për publikun.

Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore shqiptare.

Teuta është aktive edhe në rrjetet sociale, ku në fotografitë e fundit shfaqet super joshëse.

E veshur me fustan të ngushtë dhe provokues, Teuta po duket kaq hot.

Ndërsa ajo qe bie në sy është qe Teuta në këtë veshje zbulon se ka shtuar goxha peshë.