Tuna sapo doli nga duar e arta të frizerkës, e ka bërë të duket si një kukull e gjallë

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin.

Por, asnjë nga këto nuk është konfirmuar, derisa Tuna vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se sapo ka dalë nga salloni i ondulimit dhe po duket tejet bukur.