Tuna i befasoi të gjithë, tregon se me ҫka po e mbanë shpirtin

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin.

Por, asnjë nga këto nuk është konfirmuar, derisa Tuna vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Ndërkaq, përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar ushqimin që po ha.