Me fustan të gjatë deri në fund të këmbëve, Shyhretja po duket më nuse se reja e saj

Shyhrete Behluli s’ndalet së sjelluri projekte të reja muzikore, të cilat rezultojnë shumë të pëlqyera nga publiku.

Ajo vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun e saj.

Ajo është shumë aktive gjithmonë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur me fustan të gjatë dhe po duket më e re se nusja e saj.