Tuna dhe Cozman dalin së bashku, kaq bukur po duken pranë njëri-tjetrit

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin.

Por, asnjë nga këto nuk është konfirmuar, derisa Tuna vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Megjithatë ata mbrëmë një një mbrëmje muzikore janë parë sërish bashkë.