Tha se me Andin nuk janë më as shokë, por Gresa sapo tregoi se ka marrë një vendim të rëndësishëm

Gresa Hoti është modelja e cila u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother.

Ajo brenda shtëpisë krijoi një lidhje dashurie me Andin, shkruan Telalli.info.

Mirëpo kjo lidhje nuk zgjati edhe shumë dhe tani të dy po e vazhdojnë jetën e tyre të ndarë.

Gresa madje në një intervistë të fundit u shpreh se me Andin nuk janë më as shokë.

Ndërkaq, përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se ka vendosur të largohet nga vendi./Telalli.info/